• اراک , شهرک صنعتی قطب خیابان تلاش , همت 2

تولید

خط تولید این سازمان در ابتدا با یک پرس 2000 تن شروع به فعالیت نمود که در ادامه مدیران ارشد سازمان با در نظر گرفتن شرایط بازار و افزایش حجم سفارشات بر آن شدند تا با ایجاد کارگاه جدید و اضافه نمودن یک دستگاه پرس 1800 تن سهم بیشتری تز بازار را از آن خود کرده و در بازار رقابت پیشروی کنند. فضای وسیع ، تجهیزات به روز و مکانیزه و میزهای اتوماتیک 24 متری ار جمله مواردی است که مدنظر قرار گرفت و در ساختار هر دو سالن اعمال گردید. همچنین در ادامه این تغییرات منجر به تغییرات در مکانیزم میزهای استرج ، کوره های اجینگ و کوره های پیش گرم بیلت و قالب گردید که باعث افزایش کمی و کیفی محصولات ، سرعت بخشیدن به روند تولید و افزایش رضایت مشتریان گردید.

پروفیل های آلومینیوم معمولاً برای مقاصد متفاوت و با ساختارهای مختلف تولید می شوند و با توجه به کاربرد آنها می توان دو نوع دسته بندی کلی برای پروفیل آلومینیوم معرفی کرد: ساختمانی و صنعتی.

پروفایل های ساختمانی و دکوراسیون : این پروفیل ها علیرغم وزن کم ، سختی ، پیچش و انعطاف پذیری زیادی را ارائه می دهند. صافی سطح و یکدست بودن طیف رنگی برای این پروفیل ها بسیار مهم است. از این پروفیل های برای ساخت پنجره ها ، درها و  نمای ساختمان ، لوازم و مبلمان اداری و … استفاده می شود.

پروفایل های صنعتی: در صنعت از پروفیل های آلومینیومی برای منظورهای مختلف استفاده می شود که سختی و کیفیت سطح و  همچنین خصوصیاتی مواد مانند رسانایی ، مقاومت در برابر زنگ زدگی و … کاربردهای گسترده ای را در صنعت برای این فلز فراهم می کند.  در این دسته بندی می توان برای نمونه به : سیستم های انتقال برق ، کابل های برق ، سیستم تهویه هوا ، خودرو و … اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم تولیدی و پروفیل های تولیدی در این شرکت و آشنایی با تولیدات و محصولات این مجموعه به www.ebtekaralum.com مراجعه فرمائید.