• اراک , شهرک صنعتی قطب خیابان تلاش , همت 2

درباره شرکت ما

شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم در سال 1368 به بهره برداری رسیده و در زمینه تولید پروفیل های آلومینیومی شروع به فعالیت نموده است . این سازمان با سالها تلاش و تجربه ، سعی خود را بر آن داشته تا بتواند همسو با نیاز و خواسته های مشتریان گرامی گام بردارد . راه اندازی و شروع بکار واحد آبکاری در سال 1375 در کنار استفاده از نیروی انسانی مجرب و فعال که بهترین سرمایه این سازمان می باشند ؛ باعث افزایش بهره وری کیفی محصولات و رضایتمندی مشتریان گردید .

شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم در راستای دستیابی به بازارهای جهانی و هدفمند نمودن فعالیتهای خود ، در آذر ماه سال 1383 اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت نموده و به عنوان نخستین شرکت در استان مرکزی در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم موفق به اخذ گواهینامه  ISO9001 در سیستم مدیریت کیفیت گردید.

واحد های این سازمان عبارتند از : تولید ، آبکاری نقره ای و رنگی ، رنگ الکترو استاتیک ، پولیش و قالبسازی که انواع پروفیل های صنعتی و اختصاصی ، خودروسازی ، ساختمانی و نما ، لوازم خانگی ، برق و الکترونیک و … را برای مشتریان تولید می نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سوابق شرکت

1368

تاسیس شرکت

تأسیس و بهره برداری شرکت
1370

تولید پروفیل

شروع تولید پروفیل آلومینیوم با یک دستگاه پرس 1800
1375

واحد آبکاری

راه اندازی و شروع بکار واحد آبکاری
1380

پرس 2000 تنی

افزایش سفارشات و اضافه نمودن یک دستگاه پرس 2000
1383

گواهی ISO

دریافت گواهی نامه ISO9001 به عنوان اولین شرکت در زمینه تولید پروفیل در استان مرکزی
1385

واحد الکترواستاتیک

شروع به کار واحد رنگ الکترواستاتیک جهت رفع نمودن کلیه نیازهای مشتریان
1386

اتوماتیک سازی

ایجاد تغییرات در سالن های تولید (اتوماتیک شدن میزهای برش ، افزایش طول میزها ، تغییرات در ایجینگ و …) جهت افزایش بهره وری کیفی
1392

واحد پولیش

شروع بکار واحد پولیش
با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ فعالیت ها و سوابق مجموعه ما را دریافت کنید.
دانلود کاتالوگ