دنیای‌اقتصاد: شرکت آلومینیوم المهدی بنا بر اعلام سازمان مدیریت صنعتی، با جهشی چشمگیر در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور بر اساس اطلاعات مالی سال ۱۳۹۹ قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی در تشریح این خبر بیان کرد: سازمان مدیریت صنعتی ایران پس از پایش اطلاعات و بررسی شاخص‌های ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، شرکت‌ آلومینیوم المهدی را در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور قرار داد.

حمید مهتدی شرکت آلومینیوم المهدی را هفتمین شرکت پیشرو کشور یا هفتمین شرکت با بیشترین رشد رتبه در میان ۵۰۰ شرکت مورد ارزیابی معرفی کرد و افزود: بررسی‌کنندگان معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو را تغییر رتبه طی یک سال عنوان کرده‌اند که شرکت آلومینیوم المهدی با صعودی ۲۶ پله‌ای در رتبه هفتم بیشترین صعود قرار گرفت.

مهتدی در ادامه اظهار کرد: امسال ۹ شرکت جدید توانستند به جمع ۱۰۰ شرکت برتر کشور اضافه شوند که شرکت آلومینیوم المهدی نیز در زمره‌ آنان قرار داشت و در این فرصت باید از تمام مدیران، مهندسان، کارگران و کارکنان این مجموعه که با تلاش شبانه‌روزی این افتخار را رقم زدند، صمیمانه تشکر کنم. وی میزان فروش سال ۱۳۹۹ شرکت آلومینیوم المهدی را بیش از ۵۲ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: پویایی و ایجاد رونق تولید بدون تلاش شبانه‌روزی و پشتیبانی مدیران و مسوولان کشوری و استانی میسر نبود و جا دارد این موفقیت را به تمام افرادی که ما را در نیل به این توفیق یاری کردند، تبریک عرض کنم و امیدوارم آلومینیوم المهدی بتواند مایه افتخار صنایع کشور در بازارهای داخلی و بین‌المللی باشد.