• صنـایع ابتکـار آلـومینیـوم ؛ پـشتـوانه تـولیـد بـرتـرین بـرندهــای صنعتــی کشـــور

آلومینیوم به عنوان فلز برتر در بین متخصصان صنایع شناخته میشود و این تعبیر به دلیل مقاومت آن در برابر خوردگی، مقاومت بالا و خواص کم چگالی است. همچنین آلومینیوم غیر سمی نیز می باشد که باعث می شود آن را برای هر صنعتی که شامل بسته بندی اقلام مواد غذایی است، ایده آل کند. استفاده از آلومینیوم در دهه های گذشته مصرف و استفاده بسیار زیادی داشته است که یکی از علل آن به خاطر مقاومت بالا و سبک بودن آن است.

نردبان های آلومینیومی دارای مزایایی از جمله وزن سبک ، مقاوم در مقابل زنگ زدگی ، قابلیت استفاده در هر نوع آب و هوا ، قابلیت تحمل وزن زیاد ، استفاده ی آسان ، و غیره می باشند. و به همین دلایل در صنعت ساخت و ساز و مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم جزء اولین شرکتهایی در کشور می باشد که شروع به تولید پروفیل نردبان آلومینیومی نمود و اکنون با سالها تجربه در این زمینه انواع مختلفی از پروفیل ها را برای نردبان های آلومینیومی تولید می کند. ارائه خدمات آنادایز رنگی و پادرکوتینگ با بهترین کیفیت در کنار تجارب زیاد ، باعث همکاری این شرکت با شرکتهای معروف از جمله شرکت صنعتی آلوم پارس پله و پولادسای در زمنیه تولید پروفیل نردبان های آلومینیومی گردید.

شرکت صنایع آلومینیوم سابقه ی تولید انواع مختلف پروفیل های اختصاصی و صنعتی را در رزومه ی کاری خود دارد و در این زمینه ها با شرکتهای معروف در کشور همکاری می نماید. پروفیل های تخته های وایت برد ، پادَری های آلومینیومی ، خطوط انتقال و هدایت برق ، جرثقیل های صنعتی ، پنجره های دوجداره اختصاصی ، لوازم اداری و دکوراسیون ، سیستم های تهویه و هواساز ، پارتیشن های تبلیغاتی و … از جمله تولیدات اختصاصی این شرکت برای مشتریان خاص خود می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروفیل های صنعتی و اختصاصی این شرکت و آشنایی با سایر تولیدات و محصولات این مجموعه به www.ebtekaralum.com مراجعه فرمائید.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟