• صنـایع ابتکـار آلـومینیـوم ؛ پـشتـوانه تـولیـد بـرتـرین بـرندهــای صنعتــی کشـــور

ماشین لباسشویی، خشک کن، یخچال و فریزر ، لپ تاپ ، تلفن همراه و …  امروزه به دلیل وزن کم آلومینیوم، استحکام ساختاری و ویژگی های حرارتی آن ، تنها یک ویژگی مشترکی دارند: استفاده از آلومینیوم.

آلومینیوم فلزی ایده آل برای استفاده در یخچال و فریزر است. ویژگی های متالروژیکی آن انتقال حرارت را به سرعت انجام می دهد که روند خنک سازی را تسهیل می کند. یخچال های مدرن امروزه بدون مزیت های سبک و هدایت حرارتی آلومینیوم وجود ندارد. همچنین استفاده از آلومینیوم در نمای بیرونی یخچال ها و همچنین استفاده از آن به عنوان دستگیره درب یخچال و فریزر به دلیل تنوع در شکل ، رنگ و همچنین سبک بودن آلومینیوم به طور گسترده ای رو به افزایش می باشد.

آلومینیوم برای فریم های پنجره، دستگیره های درب ، دستگیره های کابینت و وسایل آشپزخانه استفاده می شود. وسایل مختلفی در خانه وجود دارد که از آلومینیوم ساخته شده اند مانند ظروف و فویل های آلومینیومی که در آن غذا بسته بندی می شود ؛ برخی از کاربردهای آلومینیوم نیز شامل اقلام دکور خانه مانند قاب پنجره، دستگیره درب، نرده، پرده و آثار ساخته شده از آلومینیوم است. آلومینیوم در مبلمان در محیط داخلی و فضای باز، یخچال و فریزر، تسترها، کتری های برقی و غیره استفاده می شود.

دستگیره های آلومینیومی به طور گسترده ای در آشپزخانه ها و کابینت های خانه ها و املاک تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا قدرت و دوام و همچنین محدوده انتخاب رنگ آنها بسیار زیاد می باشد.دستگیره های آلومینیومی مقاومت بسیار زیادی در برابر زنگ زدگی دارند و این خبر خوبی است که می توان آنها را برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی، حتی در مکان های نزدیک به دریا استفاده کرد.

شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم دارای طیف وسیعی از دستگیره های آلومینیومی موجود برای مشتریان خود می باشد. از دستگیره های کلاسیک تا دستگیره های آلومینیومی مدرن، از دستگیره های آلومینیومی کوچک تا دستگیره های آلومینیومی بزرگ با انواع طیف رنگی ما می توانیم به شما در زیبا کردن آشپزخانه و کابینت های شما کمک کنیم.

شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم به بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه تأمین پروفیل آلومینیوم و استفاده از امکانات تخصصی و پرسنل با دانش و تجربه ، به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی و برتر در زمینه لوازم خانگی به خصوص در زمینه دستگیره درب یخچال و فریزر در کشور عزیزمان می باشد که افتخار همکاری با شرکت های بزرگی از جمله شرکت صنایع امرسان در این زمینه را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروفیل های آلومینیومی مورد استفاده در لوازم خانگی این شرکت و آشنایی با سایر تولیدات و محصولات این مجموعه به www.ebtekaralum.com مراجعه فرمائید.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟