• صنـایع ابتکـار آلـومینیـوم ؛ پـشتـوانه تـولیـد بـرتـرین بـرندهــای صنعتــی کشـــور

تا چند سال پیش، انتخاب جنس و نوع پنجره میان پنجره های چوبی و یا قاب فلزی و درهای شیشه ای محدود بود. در آن زمان، هزینه های حیاتی، رتبه بندی انرژی و یا ملاحظات “سبز” حتی یک عامل نبودند. اما در حال حاضر ما در زمان متفاوتی زندگی می کنیم. از آنجا که انواع شیشه برای همه پنجره ها و درب ها یکسان هستند، تنها مورد دیگری که در نظر گرفته می شود، نوع و جنس فریم ها برای استفاده است.

در خانه یا محل کسب و کار شما، پنجره آلومینیومی به این معنی است که پنجره ها و دربهای شما مقاوم تر به تغییر شکل های ناشی از تغییرات اقلیمی و حرکات ساختمان است که در طول زمان رخ می دهد. تحقیقات نشان داده است که آلومینیوم ۴۳ برابر قوی تر از چوب و ۳۴۰ درصد قوی تر از یو پی وس سی است. مقاومت پنجره ها و درب های آلومینیومی در برابر انبساط و انقباض ۲.۶ برابر بهتر از فریم های یو پی وس سی می باشد و مقاومت در برابر تورم و کوچک شدن به مراتب بهتر از فریم های تمام چوب است. از این رو، قاب های آلومینیومی در پنجره ها شکل خود را حفظ خواهند کرد، و بنابراین خانه و محل کار شما را علاوه بر صرفه جویی در انرژی، در مقابل هر نوع آب و هوایی حفظ خواهد کرد. در طولانی مدت پنجره های آلومینیومی شکل و رنگ خود را حفظ می کنند و نیاز به تعمیر و نگهداری ندارند، بنابراین بازده سرمایه گذاری شما با آلومینیوم به مراتب بهتر از گزینه های دیگر است.

در شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم انواع پروفیل های پنجره های دوجداره، سه جداره و چند جداره ، انواع پروفیل های ترمال بریک انواع پروفیل های کرتین وال ، انواع تیغه های کرکره ای دربهای اتوماتیک، انواع پروفیل های دربهای اتوماتیک شیشه ای و سایر پروفیل های مورد نیاز در صنعت نما و درب و پنجره سازی ساخته می شود. خدمات آنادایز رنگی و رنگ الکترواستاتیک موجود در این مجموعه باعث شده که انواع پروفیل درب و پنجره آلومینیومی در انواع طیفهای رنگی مورد نیاز مشتریان گرامی در دسترس باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پنجره های دو و چند جداره آلومینیومی ، پروفیل های نمای ساختمان و یا دربهای کرکره ای اتوماتیک این شرکت و آشنایی با سایر تولیدات و محصولات این مجموعه به www.ebtekaralum.com مراجعه فرمائید.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟