• صنـایع ابتکـار آلـومینیـوم ؛ پـشتـوانه تـولیـد بـرتـرین بـرندهــای صنعتــی کشـــور

استفاده از آلومینیوم در خودروها و وسایل نقلیه تجاری در حال افزایش می باشد، زیرا باعث سریع تر شدن ، کاهش وزن و مصرف سوخت خودرو می گردد. آلومینیوم سازگار با محیط زیست است و در حالی که باعث حفظ و یا بهبود ایمنی و دوام خودرو می شود ، هزینه های موثر برای افزایش عملکرد را کاهش داده و موجب انتشار کمتر گازهای گلخانه ای می شود. با توجه به قدرت، قیمت و مزایای زیست محیطی آن، آلومینیوم به طور فزاینده ای در حال تولید و استفاده برای خودروسازان و سازندگان وسایل نقلیه تجاری در داخل و خارج از کشور می باشد.

گرچه استفاده از آلومینیوم در خودروها در دو دهه گذشته افزایش یافته است، اما بیشتر این پیشرفت به ساخت قطعات خودرو آلومینیومی محدود شده است. در حقیقت، بیشتر جایگزینی آلومینیوم در زمینه های انتقال قدرت، چرخ و رینگ ها، قطعات داخلی موتور و غیره آمده است. با این حال، جایگزینی آلومینیوم برای فولاد تا حدی تحت تاثیر فشارهای نظارتی قرار گرفته است که استانداردهای بهره وری سوخت را با کاهش وزن خودرو و همچنین رعایت استانداردهای بازیافت مواجه می کند. هر دو صنایع آلومینیومی و خودرویی تلاش کرده اند آلومینیوم را جایگزین مقرون به صرفه برای فولاد کنند.

شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم از طریق برنامه های تحقیقاتی و انجام فعالیت های مرتبط با آن در زمینه تأمین پروفیل های مورد نیاز در صنعت خودرو و حمل و نقل توانایی های بسیار زیادی دارد و قدم های مثبتی را در این راه برداشته است و با شرکتهای معروفی مانند سردساز خودرو ، کروز ، بهمن موتور ، کوشش رادیاتور و … همکاری و تولید بخش بسیار زیادی از تولیدات این شرکتها را بر عهده دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و آشنایی با تولیدات و محصولات این مجموعه به www.ebtekaralum.com مراجعه فرمائید.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟