• صنـایع ابتکـار آلـومینیـوم ؛ پـشتـوانه تـولیـد بـرتـرین بـرندهــای صنعتــی کشـــور

تولید

خط تولید این سازمان در ابتدا با یک پرس ۱۸۰۰ تن شروع به فعالیت نمود که در ادامه مدیران ارشد سازمان با در نظر گرفتن شرایط بازار و افزایش حجم سفارشات بر آن شدند تا با ایجاد کارگاه جدید و اضافه نمودن یک دستگاه پرس ۲۰۰۰ تن سهم بیشتری تز بازار را از آن خود کرده و در بازار رقابت پیشروی کنند. فضای وسیع ، تجهیزات به روز و مکانیزه و میزهای اتوماتیک ۲۴ متری ار جمله مواردی است که مدنظر قرار گرفت و در ساختار هر دو سالن اعمال گردید. همچنین در ادامه این تغییرات منجر به تغییرات در مکانیزم میزهای استرج ، کوره های اجینگ و کوره های پیش گرم بیلت و قالب گردید که باعث افزایش کمی و کیفی محصولات ، سرعت بخشیدن به روند تولید و افزایش رضایت مشتریان گردید.

پروفیل های آلومینیوم معمولاً برای مقاصد متفاوت و با ساختارهای مختلف تولید می شوند و با توجه به کاربرد آنها می توان دو نوع دسته بندی کلی برای پروفیل آلومینیوم معرفی کرد: ساختمانی و صنعتی.

پروفایل های ساختمانی و دکوراسیون : این پروفیل ها علیرغم وزن کم ، سختی ، پیچش و انعطاف پذیری زیادی را ارائه می دهند. صافی سطح و یکدست بودن طیف رنگی برای این پروفیل ها بسیار مهم است. از این پروفیل های برای ساخت پنجره ها ، درها و  نمای ساختمان ، لوازم و مبلمان اداری و … استفاده می شود.

پروفایل های صنعتی: در صنعت از پروفیل های آلومینیومی برای منظورهای مختلف استفاده می شود که سختی و کیفیت سطح و  همچنین خصوصیاتی مواد مانند رسانایی ، مقاومت در برابر زنگ زدگی و … کاربردهای گسترده ای را در صنعت برای این فلز فراهم می کند.  در این دسته بندی می توان برای نمونه به : سیستم های انتقال برق ، کابل های برق ، سیستم تهویه هوا ، خودرو و … اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم تولیدی و پروفیل های تولیدی در این شرکت و آشنایی با تولیدات و محصولات این مجموعه به www.ebtekaralum.com مراجعه فرمائید.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟