• صنـایع ابتکـار آلـومینیـوم ؛ پـشتـوانه تـولیـد بـرتـرین بـرندهــای صنعتــی کشـــور

این فلز نرم ، سبک و بادوام ، در همه چیز از هواپیما و وسایل نقلیه و اجزای آن گرفته تا ظروف مواد غذایی و آشامیدنی ، بسته بندی فویل ، پنجره ها و درها ، لامپ های روشنایی و موارد دیگر وجود دارد. در بسیاری از کاربردهای این فلز ، استفاده از یک پوشش اضافی بر روی یک قسمت آلومینیومی برای مواردی از جمله افزایش مقاومت در برابر خوردگی ، ایجاد مقاومت بیشتر در برابر سایش یا زیبایی ظاهر محصول مفید است – و در برخی موارد ضروری. آبکاری یک روش معمول است برای رسیدن به اهداف ذکر شده در بالا.

علاوه بر این یافتن پروفیلی از جنس آلومینیوم خالص ، بسیار سخت است. به همین منظور بیشتر تولید کنندگان از آلیاژ آلومینیوم متشکل از آلومینیوم به عنوان ماده پایه و فلز دیگری مانند روی ، قلع ، منیزیم یا سیلیکون استفاده می کنند. مواد فلزی اضافی خواص آلومینیوم را تقویت می کند و باعث می شود که پروفیل در برابر آبکاری و سایر روشهای تکمیل فلز قابل تحمل باشد. به عنوان مثال ، بسیاری از قطعات هواپیما دارای یک آلیاژ منیزیم آلومینیوم هستند ، زیرا ترکیبی از یک پروفیل سبک وزن و کاهش اشتعال پذیری را فراهم می کند که با شرایط سخت تولید صنعت هوا فضا مطابقت دارد.

واحد آبکاری شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم دارای وانهای مدرن و به روز می باشد که قادر به آبکاری انواع مقاطع و پروفیل های آلومینیوم تا طول شش متر را دارا می باشد. تجهیزات و ماشین آلات و همچنین وجود پرسنل با دانش و متعهد به کار رفته در این واحد باعث افزایش کیفیت محصولات و رضایتمندی مشتریان این مجموعه گردیده است. همچنین در ادامه طرح توسعه این واحد ، فرآیند سیل کردن پروفیلها و همچنین آنادایز رنگی در طیف های مختلف رنگ به این واحد اضافه گردید تا به طور کامل پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان خود باشیم.

شرکت صنایع ابتکار آلومینیوم انواع بی نظیری ار تکنیک های جذاب و بادوام را برای محافظت از محصولات مشتریان و زیباتر شدن ظاهر آنها ارائه می نماید؛ آبکاری نقره ای ، آنادیز رنگی در طیف های رنگی متفاوت ، پوشش رنگ پودری و پولیش کردن پروفیلها برای مشتریان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات آنادیزینگ و آشنایی با تولیدات و محصولات این مجموعه به www.ebtekaralum.com مراجعه فرمائید.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟