فروش لوله آلومینیوم با ضخامت‌های متنوع در صنایع ابتکار آلومینیوم به عنوان یکی از بزرگترین تامین‌ کننده‌های این مقطع صورت می‌گیرد. این لوله ها به دلیل خواص منحصر به فرد فلز آلومینیوم طرفداران زیادی را در میان فعالان صنعت به خود اختصاص داده‌اند. قیمت لوله آلومینیوم  شما می توانید جهت استعلام قیمت نسبت به خرید خرده یا عمده اقدام نمایید. برای استعلام قیمت لحظه‌ ای لوله آلومینیوم موارد مختلفی در نظر گرفته می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به وزن، استحکام، مقاومت بالا در برابر خوردگی، انعطاف پذیری، خواص بازتابشی، بازیافت پذیری کامل و رسانایی بالا اشاره کرد. 

قیمت لوله آلومینیوم

همانند بسیاری از مقاطع فولادی و محصولات موجود در بازار برای خرید لوله آلومینیومی، اطلاع از قیمت اهمیت بالایی دارد. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که هر کدام جداگانه روی قیمت لوله‌ های آلومینیومی تاثیر می‌گذارند. کارخانه تولید کننده، وضعیت بازار روز ، ضخامت، قیمت ارز، کیفیت و … همگی می‌توانند در تعیین فاکتور قیمت تاثیر گذار باشند.

 

قیمت روز لوله آلومینیومی

قیمت لوله ها به ازای هر کیلوگرم اعلام شده و با افزایش ضخامت و سایز لوله، قیمت هر کیلوگرم از آن نیز افزایش می‌یابد. بنابراین پیشنهاد می شود پیش از خرید این محصول از سایز و ضخامت لوله موردنظر خود اطمینان یابید، برای خرید درست و کاربردی، خدمات مشاوره صنایع ابتکار آلومینیوم میتواند به شما کمک کند. برای استفاده از این خدمات، دریافت قیمت روز لوله الومینیومی و خرید آسان با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

خرید لوله آلومینیومی نازک

خرید روزانه لوله آلومینیوم نازک به صورت مراجعه حضوری، سفارش آنلاین و تماس تلفنی امکان‌پذیر است؛ شما می‌توانید با توجه به علاقه و نیاز از روش‌های اعلام شده برای خرید استفاده کنید. توجه داشته باشید که فاکتور نهایی با آخرین قیمت نوشته خواهد شد.